Kolejka 7 czwartek, 18 maj 2023 godz. 20:15

Czas na spotkanie Starej Lamy i Finansovej. Dla gospodarzy ten sezon wygląda kiepsko. Przegrali oni cztery z pięciu dotychczasowych meczy. Goście zaś, rozpoczęli swoją przygodę przed tygodniem od sromotnego lania. Ten mecz był odpowiednim momentem do poprawienia morali. Początek meczu był dość wyrównany. Chodź Finansova rozkręcała się z minuty na minutę, to nie umieli znaleźć drogi do bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Po zmianie stron, Serhii Mozhun otworzył wynik w 25 min. Dwie minuty później, Wiktor Kruczyński doprowadził do wyrównania, po asyście od Marcina Góry. Minutę później sędzia podyktował rzut karny, którego na bramkę zamienił Mikołaj Pietrzak. Drużyny tak strzelały na przemiennie aż do ostatniego gwizdka. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 4:4. Finansova zdobyła premierowy punkt, a SL notuje drugi remis. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.