Kolejka 8 środa, 01 marzec 2023 godz. 21:00

W ostatnim środowym meczu na boisku „B”, Team Ivulin III podejmował East Crew. Gospodarze walczą o utrzymanie, zaś goście nie grają już o nic. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, ale żadna z drużyn nie umiała znaleźć drogi do bramki, co więcej żadna z drużyn poważniej nie zagroziła bramce rywala. Po zmianie stron mecz zdecydowanie się otworzył. W 22 min, pierwszą bramkę zdobył Nazar Diadyk, który mocnym i co więcej precyzyjnym strzałem w samo okienko trafił na 0:1. Dwie minuty później podwyższył Michail Fedko, który sam przebiegł całe boisko i po jego strzale piłka wtoczyła się tuż przy słupku. W następnych czterech minutach Ivulin doprowadził do wyrównania. Najpierw w 26 min Jura Ostrovsyi przebił się przez obronę i doprowadził do kontaktu. Chwilę później do wyrównania doprowadził Jauhien Shaban, który zauważył źle stojącego bramkarza i doprowadził do wyrównania. Następne i jednocześnie ostateczne bramki padały w trzech ostatnich minutach. W 38 min EC wyszli na prowadzenie po bramce samobójczej. Minutę później do równowagi doprowadził Uladzimir Malauka, który zdobył bramkę dzięki wysokiemu presingowi. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 40 min Diadyk, który wykorzystał podanie Maksyma Shpytsia. Ostatecznie EC wygrali 3:4. Zwycięstwo to nie miało wpływu na zmiany w tabeli. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.