Kolejka 8 poniedziałek, 27 luty 2023 godz. 21:45

Ostatnim poniedziałkowym starciem było spotkanie pomiędzy drużynami rywalizującymi w 3 lidze szóstek, a dokładniej mowa tu o zespołach ELMOL vs Cezar. Już od samego początku spotkania szybko w starcie weszli Gospodarze, którzy już w 2 minucie meczu otworzyli wynik spotkania za sprawą Mykola Neguniaka, który świetnie wykorzystał swoją sytuacje i dał prowadzenie swojej drużynie. Cezar nie zamierzał zwlekać z odpowiedzią i rownież niemal odrazu wyprowadził skuteczny atak, dzięki czemu po siedmiu minutach gry na protokole meczowym mieliśmy remis. Od tego momentu gra nie o lepiej układała się po stronie Gospodarzy, którzy znacznie częściej doprowadzali do kreatywnych rozwiązań, a dzięki temu stopniowo podwyższali wynik. Ta sytuacja niezbyt podobała się Goscią i w 16 minucie Robert Jarosz skutecznie pokonał bramkarza, tym samym zmniejszając różnice. Mimo wszelkich starań Cezara to Gospodarze rozdawali karty w tym meczu i jeszcze przed przerwą ponownie doprowadzili do dwubramkowej przewagi. Po zmianie stron ELMOL postanowił jeszcze mocniej podkręcić tempo, co skutecznie zaowocowało podwyższeniem wyniku. Rywale próbowali walczyć do samego końca, a chęć wygranej była u nich widoczna na każdym metrze boiska, co prawda udało im się zdobyć jeszcze dwa gole po strzałach Łukasza Kadyka oraz Cezarego Kopra, jednak finalnie nie udało im się odrobić różnicy i mecz zakończył się wynikiem 7:4.