Kolejka 7 czwartek, 23 luty 2023 godz. 22:00

Czerwone kartki

7 kolejkę zakończyliśmy spotkaniem ELMOL vs Team Ivulin III. Obie drużyny znajdują się w strefie spadkowej, przez co każdy punkt dla nich jest na wagę złota. Pierwsze 10 minut meczu było bardzo zacięte, a na pierwszego gola czekaliśmy do 12 min. Wtedy ładnym strzałem z woleja popisał się Jauhien Shaban. Dwie minuty później podwyższył Aleh Heanatau. To rozdrażniło graczy ELMOLu, którzy w trzy minuty doprowadzili do wyrównania. Wynik do przerwy brzmiał 2:2. Po zmianie stron obie drużyny walczyły o każdy centymetr kwadratowy boiska. W 26 min ELMOLowi udało się przeprowadzić skuteczną konture. Michał Burzyński wyłożył piłkę Rafałowi Januszowi który jak się później okazało strzelił zwycięską bramkę dla swojej drużyny. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 3:2, dzięki czemu ELMOL awansował na 7 pozycję, zaś Ivulin spadł na miejsce 9. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.