Kolejka 5 wtorek, 07 luty 2023 godz. 20:30

Na zakończenie wtorkowych zmagań Zimne Dranie podejmowali Cezara. ZD zajmują 3 miejsce w tabeli i są na dobrej drodze żeby zająć miejsce na podium. Cezar zaś jak dotąd przegrał wszystkie swoje mecze. Tu nie zanosiło się żeby było inaczej, bo już po dwóch minutach gospodarze prowadzili 2:0. Po następnych trzech minutach był już remis. Obydwie bramki zdobył Cezary Koper. To zwiastowało szybki i zacięty mecz. Po kolejnych dwóch minutach było 3:3. W 11 min Igor Przybyłek trafił po raz drugi, dzięki czemu ZD prowadzili 4:3. Po tej bramce skuteczność drużyn spadła, a wynik do przerwy nie uległ zmianie. Drugą połowę rozpoczęliśmy bramką Mateusza Weśniuka, dzięki czemu ZD znów odskoczyli na dwie bramki. Dzięki bramkom Damiana SzczyrkaŁukasza Kadyka, Cezar znów doprowadził do wyrównania. Po stracie tego gola Zimne Dranie spięli wszystkie siły i zaczęli punktować rywala. W 30 min Grzegorz Koński strzelił jeszcze bramkę kontaktową na 7:6, lecz to wszystko ja co było ich stać. „Granatowi” do końca meczu zdobyli jeszcze pięć bramek, wygrywając łącznie 12:6. Zwycięstwo to pozwoliło im awansować na 1 miejsce w tabeli, lecz teraz muszą poczekać na wynik meczu Eternisu II, którzy grają w czwartek. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.