Kolejka 5 wtorek, 07 luty 2023 godz. 19:45

Jogadores będące na drugim miejscu w tabeli, podejmowało czwartych Defendersów. Gospodarze wygrali jak dotąd trzy z czterech meczy, zaś goście mają dwa zwycięstwa, oraz dwa remisy. Od początku zawodnicy zafundowali nam grad bramek. W pierwszych dwóch minutach Defendersi strzelili dwie bramki. W trzeciej minucie Jogadores odpowiedziało bramką Michała Zielińskiego, lecz po następnych pięciu minutach „czerwoni” prowadzili 5:1. Kiedy w 10 min Jakub Bubelski strzelił na 1:6 wydawało się że Jogadores się już nie podniosą. Nadzieję przywrócił Łukasz Jaroń, który odpowiednio w 12 i 13 min przywrócił nadzieję swojej drużyny. Do przerwy obie ekipy dorzuciły po bramce i na przerwę schodzili z wynikiem 4:7. Po zmienię stron nie zwolnili tępa, a bramki wciąż padały raz za razem. Na początku drugiej połowy trafił Mateusz Izdebski. Chwilę później dublet skompletował Michał Zieliński. Później strzelali już tylko Defendersi, którzy finalnie wygrali 5:11. To zwycięstwo pozwoliło Defendersom na wyprzedzenie Jogadores w tabeli 3 Ligi Biznes. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.