Kolejka 4 środa, 01 luty 2023 godz. 21:00

O 21 na boisku „B”, swój mecz rozgrywali Defendersi i ELMOL. Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli i rezultat tego spotkania może w dużym stopniu ważyć na końcowym miejscu w tabeli. ELMOL niestety znów przyszedł w okrojonym składzie i bez nominalnego bramkarza. To odbiło się na początku meczu. W 7 minucie wynik otworzył Tomasz Skuza. Trzy minuty później Jakub Bubelski podał do Arka Radwańca. Ten ładnie się zastawił, dzięki czemu minął bramkarza i trafił na „pustaka”. To jednak nie podcięło skrzydeł ELMOLu, którzy w następnych pięciu minutach doprowadzili do wyrównania. Tuż przed przerwą, Skuza skompletował dublet, a Defenders do przerwy wygrywali 3:2. Po zmianie stron Radwaniec rozegrał piłkę z Mateuszem Gajdą, po czym trafił na 4:2. W 35 min Mateusz Izdebski postawił kropkę nad i, trafiając na 5:2. Defendersi wygrywają drugie spotkanie w tym sezonie, dalej pozostając drużyną bez porażki. ELMOL niestety przegrywa i spada na 8 miejsce w tabeli. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.