Kolejka 4 poniedziałek, 30 styczeń 2023 godz. 21:00

O godzinie 21 rozpoczęło się spotkanie w ramach 3 ligi biznes, a na placu przyjemność gościć mieliśmy drużyny Cezar vs Jogadores. Lepiej w mecz weszli Gospodarze, którzy już po czterech minutach gry zaznaczyli swoją  obecność strzelonym golem, a wszystko to za sprawą Roberta Jarosza, który pewnie pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam. Mimo szybko strzelonej bramki, w dalszej części meczu gra lepiej układała się po stronie Gości, którzy jakby nigdy nic z pewnością zaczęli przeprowadzać skuteczne akcje i do 10 minuty na protokole meczowym widniał wynik 1:3. Z każda kolejna minuta Jogadores coraz mocniej podkręcało tempo gry, a to szybko zaowocowało kolejnymi golami i mecz zaczął bardziej przypominać trening strzelecki w wykonaniu Gości, niż zacięta rywalizację w starciu ligowym o wagę trzech punktów. Po pierwszej połowie zawodnicy zeszli na przerwę przy stanie 1:7. Po zmienię stron nie wiele się zmieniło. Wysokie tempo gry w dalszym ciągu towarzyszyło ekipie Gości, co świetnie potwierdzały kolejne zdobyte bramki. Cezar próbował tworzyć pojedyncze akcje, udało im się nawet zdobyć gola w pierwszych minutach drugiej połowy, jednak nie miał on większego znaczenia, gdyż różnica goli była zbyt wysoka. Głównymi motorami napędowymi ekipy Jogadores była trójka zawodników Eryk Zieliński-Michał Zieliński oraz Jakub Cegiełka. Finalnie mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Gości, a końcowy wynik brzmiał 3:15.