Kolejka 2 poniedziałek, 16 styczeń 2023 godz. 20:15

Zmagania w 3 Lidze Biznesu rozpoczęliśmy od meczu Defenders z Team Ivulin III. Gospodarze dość łatwo wygrali zeszłotygodniowe spotkanie. Goście także pewnie wygrali poprzednie starcie. Od początku na boisku było bardzo zacięcie. Drużyny grały czysto, ale nogi nie odstawiali. Pierwsza bramka padła w 12 min. Po błędzie bramkarza, do siatki trafił Zmicer Jarmolenka. Mimo wielu klarownych sytuacji, do przerwy wynik już nie uległ zmianie. Druga połowa równie zacięta jak pierwsza. Naprzemienne ataki powodowały widowisko bardzo dobre dla oka. W 32 min Defendersi doprowadzili do remisu. Kamil Golba podał piłkę wzdłuż bramki, a do siarki trafił Patryk Oleksa. Do końca wynik już się nie zmienił, a Defendersi remisują z Team Ivulin III 1:1. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.