Kolejka 1 poniedziałek, 09 styczeń 2023 godz. 20:15

Chwilę przed godziną 21:00 rozpoczęło się spotkanie 3 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny East Crew vs Eternis ll.  Spotkanie rozpoczęło się błyskawicznie, już w 4 minucie gry wynik spotkania po pięknym strzale z nożyc otworzył Goliszewski Grzesiek, jednak radość ze strzelonej bramki nie trwała długo, bowiem zaraz później bramkę wyrównująca dla różowych koszul strzelił Nazar Skazko. Od tego momentu ekipy zaciekle walczyły o zdobycie kolejnej bramki, jednak obu z nich nie chciało dopisać szczęście i na kolejne trafienia przyszło nam trochę poczekać. W końcu po kilkuminutowej ciszy odpowiedzialność na swoje braki postanowił wziąć Goliszewski, który po pewnym uderzeniu wyprowadził swoją drużynę na jednobramkową przewagę. Po tym zdarzeniu grę coraz lepiej zaczęli prowadzić zawodnicy Eternisu ll, widać było u nich pełne zaangażowanie, a to odpłaciło się dla nich kolejną bramką tuż przed zakończeniem pierwszej połowy. Po zamianie stron tempa nie zamierzali zwalniać zawodnicy w białych strojach, z pewnością kontrolowali spotkanie dokładając przy tym z każdą minutą kolejne trafienia, tym samym jeszcze bardziej oddalając się od przeciwnika i pozbawiając tym samym rywali na jakąkolwiek nadzieję na powrót w tym meczu. Rywale swoich sił próbowali jeszcze pod koniec spotkania, co defakto im sie udało strzelając bramkę po akcji Viktora Pavlenki, jednak ta bramka była jedynie golem na otarcie łez, bowiem finalnie mecz zakończył się pewną wygraną Gości aż 2:7.