Kolejka 9 środa, 08 marzec 2023 godz. 21:45

Ostatnie spotkanie w środowy wieczór toczyło się pomiędzy Contrą, ą Nadwiślem. Stawką tego spotkania był brązowy medal w 1 Lidze Biznesu. Już na samym początku goście dwukrotnie zaatakowali. Najpierw do siatki po podaniu Artura Dębca trafił Dominik Trepiak. Chwilę później na 0:2 podwyższył ten sam zawodnik i po 6 minutach mieliśmy 0:2. Kilka minut później odpowiedziała Contra. Po indywidualnej akcji Kuba Dąbrowski skierował piłkę do siatki. Później ponownie kontrolę przejęli przyjezdni i do przerwy mieliśmy 1:4. W drugą odsłonę lepiej weszli gracze w białych trykotach. W 22 i 23 minucie do siatki trafiał Jan Kącki i już chwilę po przerwie mieliśmy 1:6. Kolejna faza meczu to rozluźnienie obu ekip przez co mieliśmy dużo trafień. Wszystkie są dostępne w nagraniu z meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:9, a goście mogli się cieszyć z trzeciego miejsca.