Kolejka 9 środa, 08 marzec 2023 godz. 20:15

O 20:15 w środowy wieczór na boisku „A” rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Contrą, a Impuls Ua. Od początku inicjatywę przejeli goście. Po 8 minutach gry i dwóch trafieniach Vladyslava Budza mieliśmy 0:2. Goście nie zwalniali tempa i cały czas nacierali. Po kwadransie mieliśmy już 0:3, a chwile później 0:4. Pierwsza połowa w pełni należała do przyjezdnych, a gospodarze mieli problem stworzyć jakąkolwiek sytuacje. Dopiero w samej końcówce pierwszej odsłony Kuba Dąbrowski dograł do Tomka Zagorskiego, który ustalił wynik pierwszej połowy na 1:4. Druga część spotkania to koncertowa gra w wykonaniu Impulsu i słaba w wykonaniu graczy w niebieskich trykotach. Duet Vladyslav Budz i Bohdan Ivaniuk bawił się z rywalami jak z dziećmi. Przyczynili się oni do większości trafień dając swojej ekipie pewne trzy punkty. Contra zaś zagrała słabe spotkanie, co przed kolejnym meczem tego dnia słabo wróżyło. Mecz zakończył się wynikiem 1:10.