Kolejka 8 środa, 01 marzec 2023 godz. 21:45

O 21:45 na boisku przy ul. obrońców Tobruku 11 stanęły ekipy Lamico i Contry. Początek spotkania był dość nietypowy, gdyż goście zaczęli w niedowadze. Skutkiem tego była utrata bramki już w pierwszej minucie. Autorem pierwszego trafienia został Maciej Latasiewicz. Goście pomimo gry w osłabieniu zdołali odrobić straty. W 3 minucie do siatki trafił Radek Parszewski. W późniejszej fazie mecz się otworzył. Raz strzelała jedna drużyna chwile później odpowiadała druga i tak to się kręciło. Do przerwy wynik wskazywał 4:3 dla gospodarzy, ale przyjezdni już byli w pełnym składzie. Po zmianie stron nic się nie zmieniło cały czas mieliśmy wymiany, ale na prowadzenie wyszła Conta i to gospodarze za każdym razem gonili wynik. Zakończyło się to dopiero ja piec minut przed końcem, gdy gracze w niebieskich trykotach zadali dwa ciosy i zgarnęli pełną pulę. Główne role w tym triumfie odegrali Tomek Zagorski, który asystował aż 4 razy i dołożył jedno trafienie. Dodatkowo po trzy trafienia na swoje konto wpisali Radek Parszewski i Kuba Dąbrowski, a spotkanie zakończyło się wynikiem 7:9.