Kolejka 8 środa, 01 marzec 2023 godz. 19:30

Środowe granie rozpoczęliśmy meczem Wilków i SS Cyrkulatki. Gospodarze rozdrażnieni wynikiem sprzed tygodnia, na pewno będą chcieli poprawić swoje morale. Goście zaś znajdują się w dolnej części tabeli i dla nich jest to mecz o pietruszkę. Od początku przewagę mieli gracze Wilków. Już w 2 min wynik otworzył Vadiv Chuchva, po tym jak wyłożył mu piłkę Borys Ostapenko. Dwie minuty później podwyższył Oleh Tsiukh. Następne bramki padły po strzałach Ostapenki. Pod koniec pierwszej połowy SS Cyrkulatka zdobyli bramkę honorową, której autorem był Michał Blicharz. Wynik do przerwy brzmiał 4:1. Po zmianie stron Wilki grały swoje. Już w 23 min, Marcin Siwy podwyższył na 5:1. Następne bramki padały raz za razem, niestety dla widowiska, tylko do jednej bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 11:1. Zwycięstwo to wciąż utrzymuję ich w walce o mistrzostwo. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.