Kolejka 8 środa, 01 marzec 2023 godz. 19:30

O 19:30 na boisku „A” na przeciw siebie stanęły ekipy Bam Peanut Butter & Jam oraz Nadwisle. Po samych nazwach ekip mogliśmy stwierdzić, ze spotkanie będzie stało na najwyższym poziomie. Już w pierwszej minucie obejrzeliśmy trafienie. Jan Kącki zagrał do wyżej ustawionego Artura Debca, który po mocnym strzale obok bramkarza trafił na 0:1. Kilka minut później goście zaatakowali po raz drugi. Do siatki po raz drugi trafił Debiec i po niecałych 10 minutach mieliśmy 0:2. Jeszcze przed przerwa mieliśmy zmianę wyniku. Do ustawionego na przedpolu Dominika Trepiaka zagrał Jan Kącki, a „Trepi” zapakował piłkę po długim słupku i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:3. Po zmianie stron gra nie uległ zmianie. Cały czas dominowali przyjezdni. Szły za tym kolejne trafienia. Pomiędzy 27, a 30 minuta do siatki trafili 3 razy. Tym samym na 10 minut przed końcem mieliśmy 0:6. Po bramkach Trepiaka, Piotra Budzinskiego i Michała Szurogocińskiego. W ostatniej minucie Debiec minął bramkarza i miał przed sobą tylko pusta bramkę, ale zagrał do Łukasza Borkowskiego, który ustalił wynik spotkania na 0:7.