Kolejka 7 środa, 22 luty 2023 godz. 21:45

Czerwone kartki

Czas na hit w 1 Lidze Biznesu, czyli starcie FK Almaz i Wilków. Obie drużyny idą jak burza, odprawiając każdego z kwitkiem. Almaz co prawda raz się potknął, jeżeli reszta spotkań będzie „do przodu”, to obronią mistrzowski tytuł. Jednak Wilki postawili twarde warunki i już w 1 min objęli prowadzenie po fantastycznej bramce z dystansu Maksyma Yarchenko. Siedem minut później Ihor Bahun mocnym strzałem pod poprzeczkę doprowadził do wyrównania. W 13 min kolejnym mocnym uderzeniem popisał się Vladyslav Andriusta, trafiając na 2:1. Do przerwy na 3:1 trafił Volodymyr Kulnyk i Almaz do „szatni” schodził z bezpieczną przewagą. Po zmianie stron gospodarze całkowicie kontrolowali przebieg spotkania. To dało efekt w postaci dwóch bramek dla „Zielonych”. Pod koniec Yarchenko ustrzelił dublet, lecz nie miało to znaczenia w ostatecznym wyniku, który brzmiał 5:2. To zwycięstwo dało Almazowi awans na miejsce lidera, zaś Wilki spadli na pozycję  numer dwa. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.