Kolejka 7 poniedziałek, 20 luty 2023 godz. 21:00

7 kolejkę w 1 Lidze Biznesu rozpoczęliśmy meczem Nadwiśle i Flying Bisons. Gospodarze wciąż z realnymi szansami na top3, nie mogli pozwolić siebie na porażkę. Goście zaś przez problemu kadrowe źle weszli w tenrezgrywki i do utrzymania potrzebują punktów. Od początku mecz był niezwykle zacięty. Już w 2 min obie drużyny strzeliły po bramce. Jako pierwszy trafił Karol Szot, a po chwili wyrównał Kuba Nowakowski. Cztery minuty później Nadwiśle znów wyszło na prowadzenie po bramce Artura Dębca. W 10 min Nowakowski znów ratuje FB doprowadzając do kolejnej równowagi. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie. W drugiej połowie zawodnicy zwiększyli tępo, zapewniając nam niezły rollercoaster. Co Nadwiśle wychodziło na prowadzenie, to rywal po chwili doganiał. W 33 min to FB mieli jedną bramkę do przodu. Końcówka jednak należała do Nadwiśla, który trzy razy trafił do siatki rywala, finalnie wygrywając 7:5. Biorąc pod uwagę że zwycięscy mają jeden zaległy mecz, mają sobotę szansę na podium. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.