Kolejka 7 środa, 22 luty 2023 godz. 20:15

SS Cyrkulatka po zwycięstwie nad Lamico, od razu przystąpili do meczu z Budimexem. Goście mimo słabego początku, w poprzednim starciu złapali pierwsze punkty i stanowczo nie należy ich lekceważyć. Na pierwszego gola czekaliśmy do 5 min, kiedy to Adam Mazurek otworzył wynik spotkania. Budimex potrzebował kilku minut, żeby wejść w rytm gry. Z minuty na minutę rozkręcali się coraz bardziej, a w 14 min Mateusz Grabowski doprowadził do wyrównania. Do przerwy nie ujrzeliśmy więcej bramek, a wynik brzmiał 1:1. Po zmianie stron, w 22 min Mazurek dostał podanie od Marcina Wieliczuka i „pasem” po ziemi, strzelił na 2:1 po długim słupku. Dwie minuty później Michał Blicharz posłał długą piłkę do Wieliczuka, ten oddał mocny strzał, a piłka po rykoszecie wpadła do bramki. W 30 i 32 min, duet Sebastian Prządka – Kuba Wasilewski doprowadzili do wyrównania, gdzie strzelcem obu bramek był ten drugi. W 35 min Damian Sokołowski strzelił zwycięską bramkę dla SSC, a końcowy wynik brzmiał 4:3. To zwycięstwo dało im awans na 7 pozycję w tabeli. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.