Kolejka 5 środa, 08 luty 2023 godz. 21:00

O 20:10 ruszyło kolejne spotkanie w środowym maratonie. Bam Peanut Butter & Jam podejmowało Impuls UA. Już od pierwszej minuty było widać, ze obie ekipy potrafią grać w piłkę i nie boja się jej rozgrywać od własnej bramki mimo pressingu rywali. W 7 minucie ujrzeliśmy pierwsze trafienie. Bramkarz gosci zagrał do swojego partnera ustawionego na połowie rywali. Bohdan Ivaniuk szybko przyjął i płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali. Dwie minuty później Kamil Warda wykorzystał wysoką grę golkipera rywali. Po szybkim przechwycie uderzył ze swojej połowy do pistacje bramki i mieliśmy 1:1. Na 5 minut przed końcem pierwszej połowy Ivaniuk otrzymał piłkę przed polem karnym i mocnym strzałem po krótszym słupku podwyższył rezultat spotkania na 1:2. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron mieliśmy dominacje ze strony gości, a w główne role odgrywali Bohdan Ivaniuk i Vadym Tymoniuk. Mecz zakończył się rezultatem 3:8.