Kolejka 4 wtorek, 31 styczeń 2023 godz. 20:30

Budimex, oraz Bam Peanut Butter & Jam to drużyny które przed tym meczem miały zerowy dorobek punktowy. Gospodarze jak dotąd przegrywali gość znacznie. Goście pierwszy swój mecz przegrali wysoko, lecz w następnym walczyli, przegrywając jedną bramką. W tym spotkaniu również mieliśmy dużo walki. Od początku mecz był bardzo zacięty. Na pierwszego gola czekaliśmy do 11 min, kiedy wynik otworzył Sebastian Przadka. Minutę później Maciej Chojnacki podwyższył na 2:0. Radość Budimexu nie trwała zbyt długo, ponieważ w 16 min Kamil Warda strzelił bramkę kontaktową, a trzy minuty później podał Jose Irante który doprowadził do wyrównania. Wynik do przerwy brzmiał 2:2. Po zmianie stron Budimex się otrząsnął i zaczął grać swoje. To dało efekt w 29 min. Bramkarz Budimexu, Patryk Kieszkowski posłał długą piłkę do Kuby Wasilewskiego, który w fenomenalny sposób przelobował bramkarza, dając prowadzenie swojej drużynie. Osiem minut później ten sam zawodnik otrzymał piłkę w polu karnym rywala. Zabawił się z obrońcami i strzelił na 4:2. Taki wynik utrzymał się do końca meczu. Budimex z premierowymi punktami ucieka z ostatniego miejsca w tabeli. Po więcej zapraszamy do materiały VEO.