Kolejka 3 wtorek, 24 styczeń 2023 godz. 20:30

Wtorkowe granie zakończyliśmy meczem Budimexu z Contrą. Gospodarze przed tygodniem przegrali, lecz na start dostali obrońców tytułu mistrzowskiego. Contra także przed tygodniem rozpoczęła granie, ale im po dość wyrównanym meczu, udało się wygrać. Od początku goście mieli przewagę, ale Budimex nie odstawał. Na pierwsze trafienie czekaliśmy do 15 min, a wynik otworzył Radek Praszewski. Cztery minuty później na 0:2 podwyższył Karol Kuźmiński i takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron Budimex złapał kontakt po bramce Sebastiana Przadka. W 32 min Contra znów odskoczyła na dwie bramki, a na listę strzelców wpisał się Dawid Biela. Do końca meczu Contra dołożyła jeszcze dwa gole, żeby finalnie wygrać 1:5. Budimex spadł na ostatnie miejsce, zaś Conta z kompletem oczek i zaległym meczem jest na miejscu 5. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.