Kolejka 2 środa, 18 styczeń 2023 godz. 21:00

O 21 na boisko przy Obrońców Tobruku 11 wybiegli gracze Lamico i Wilki. Obie drużyny wygrały swoje pierwsze spotkania. Teraz na pewno seria zwycięstw którejś z drużyn zostanie przerwana. Od początku mecz był bardzo wyrównany. Na pierwszego gola czekaliśmy do 6 min. Wtedy do siatki trafił Borys Ostapenko. Trzy minuty później, precyzyjnym strzałem z dystansu popisał się Maciej Sejbuk. W 12 min Ostapenko dostał piłkę od Marcina Sentkowskiego i znów wyprowadził Wilki na prowadzenie. Minutę później Sejbuk dostał wrzutkę na głowę od Piotra Gołębiowskiego i doprowadził do wyrównania. Mimo wielu sytuacji wynik do przerwy brzmiał 2:2. Po zmianie stron Sejbuk dostał dokładnie takie samo podanie, jak przy bramce na 2:2 i wyprowadza Lamico na prowadzenie. Następnie drużyny strzelały naprzemiennie, minuta po minucie, aż do stanu 4:4. Przez następne minuty na boisku trwała niezwykle zacięta walka. W 36 min Ostapenko kompletuje hattrika, trafiając z kąta na 4:5. Do końca wynik już się nie zmienił. Wilki przedłużają serię zwycięstw, zaś Lamico po ładnych zawodach pokazało że również będą groźni dla innych drużyn. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.