Kolejka 2 wtorek, 17 styczeń 2023 godz. 20:30

Na koniec wtorkowych zmagań, FK Almaz podejmowali Budimex. Gospodarze to obrońcy tytułu, którzy przed tygodniem pokazali, że nie zapomnieli, jak się wygrywa. Budimex to nowa ekipa, co nie znaczy, że są nam nieznani. Goście zaczęli dość mocno, dzięki czemu pierwszego gola zdobyli już w 4 min, a strzelcem był Mateusz Grabowski. Cztery minuty później Mistrzowie doprowadzili do wyrównania, po bramce Juriego Newdanca. Od tej pory inicjatywe przejął Almaz, który do końca pierwszej połowy punktował rywala, wygrywając pierwszą połowę 5:1. Drugą odsłone Budimex również rozpoczął od bramki, jednak w dalszej fazie FKA powtórzyli wyczyn z pierwszej części. Finalny wynik brzmiał 9:2, czym Almaz udowodnił, że jest w gazie i mają zamiar powtórzyć wyczyn z rundy jesiennej. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.