Kolejka 1 środa, 11 styczeń 2023 godz. 21:00

Bam Peanut Butter & Jam po wygraniu jesiennej edycji 2 Ligi Biznesu, awansowali do elity tych rozgrywek. Na pierwszy ogień przyszło im się zmierzyć z aktualnym mistrzem tej ligi, czyli FK Almaz. Od początku mecz był bardzo zacięty. Żadna z drużyn nie odstawiała nogi. Wynik został otwarty w 5 min. Jakub Pawlicki podał do Damiana Bednarskiego i było 1:0. Pięć minut później wynik podwyższył Damian Karczmarczyk. Minutę później Almaz złapał kontakt po golu Juriego Newdanca. Mimo wielu klarownych sytuacji, wynik do przerwy już nie uległ zmianie. Drugą połowę rozpoczęliśmy od bramki Vladyslava Andriusty. Jednak dwie minuty później BPB&J znów wyszli na prowadzenie po bramce Kamila Wardy. W odpowiednio 30 i 31 min Jurii Rubashnyi najpierw wyrównał, po czym dał Almazowi upragnione prowadzenie. Następnie drużyny strzelały naprzemiennie, lecz w 36 min „Zieloni” uzyskali znaczną przewagę, dzięki czemu pod koniec spotkania mogli grać ze spokojnymi głowami. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 4:9, dzięki czemu Almaz udowadnia że wciąż jest w świetnej formie. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.