Kolejka 11 wtorek, 06 grudzień 2022 godz. 21:15

Mecz Cool Team vs G’ANG był spotkaniem drużyn z końca tabeli. Jedyne o co mogły walczyć te ekipy to 8 miejsce oraz druga wygrana w tym sezonie. Od początku przewagę miała drużyna Mateusza Machnio. Po sześciu minutach prowadzili oni 0:3. Jednak w tym momencie w szeregi gości wkroczyła zbyt duża pewność siebie i rozproszenie. To pozwoliło CT doprowadzić do kontaktu. Wynik do przerwy brzmiał 2:3. Po zmianie stron G’ANG wziął się w garść i znów zaczęli grać swoje, doprowadzając do wyniku 2:6. Na koniec CT dołożyli jeszcze trafienie, lecz to znacząco nie zmieniło ostatecznego wyniku 3:6. G’ANG odniósł drugie zwycięstwo w tym sezonie i zakończyli rundę na 8 miejscu, a CT na miejscu 9. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.