Kolejka 11 wtorek, 06 grudzień 2022 godz. 21:15

Do ostatniej kolejki Iniezamocni oczekiwali na pierwsze ligowe punkty. Aplikacje Krytyczne w teorii były w ich zasięgu. Goście, którzy również nie mają za sobą udanego sezonu, dali jednak radę zgromadzić 5 punktów i logika podpowiadała, że byli faworytem tej rywalizacji. Przez pierwsze 10 minut gospodarze skutecznie stawiali opór, lecz właśnie wtedy trafili… do swojej bramki. Niefortunna interwencja obrońcy pomogła przełamać się gościom, którzy w pierwszej połowie trafili jeszcze dwukrotnie. Po przerwie, Aplikacje Krytyczne, które miały szerszą ławkę rezerwowych, w zupełności kontrolowały przebieg meczu. Dobre zawody rozgrywał duet Adam SzwarskiŁukasz Koliński, ale wyróżnić należy kolektyw jaki tworzył cały zespół. Świetna atmosfera w drużynie przełożyła się na dobrą grę i dobry wynik, który finalnie był równy 0:8. Jeśli goście w kolejnym sezonie utrzymają poziom z ostatniego meczu, wydaje nam się, że powalczą o więcej niż miejsce w środku tabeli.