Kolejka 11 poniedziałek, 05 grudzień 2022 godz. 21:45

Ostatnim spotkanie w poniedziałkowy wieczór toczyło się między Aplikacjami Krytycznymi i Piłeczka Lobem. Lepiej w spotkanie weszli gracze w różowych trykotach, bo już w drugiej minucie Łukasz Gospodarczyk podał do Jakuba Bartnika, który mocnym strzałem pokonał bramkarza rywali. W 10 minucie w sytuacji sam na sam znalazł się Łukasz Gospodarczyk, ale kapitalna interwencja popisał się Michał Lasocki. Na początku nie dał wciąć nad sobą piłki, a później obronił dobitkę. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy rozwiązał nam się worek z bramkami. W 15 minucie do remisu doprowadził Bartłomiej Kamiński. Minutę później znów na prowadzenie wyszli goście tym razem Gospodarczyk był w roli strzelającego. W 17 minucie na 2:2 strzelił Tomasz Świder i druga połowa zapowiadała się bardzo ciekawie. Druga odsłona przyniosła nam wiele emocji zwłaszcza w początkowej fazie, gdzie obie ekipy miały szanse na trafienie, ale zasną nie wykorzystała swojej okazji. Na trafienie czekaliśmy do 28 minuty, gdy bracia Bartnik wzięli ciężar gry na siebie i rozklepali obronę rywali. Dwie minuty później Dominik Bartnik wpisał się na listę strzelców po raz drugi i mieliśmy już 2:4. Wynik ten utrzymał się do końca spotkania po konsekwentnej grze w obronie gości.