Kolejka 11 poniedziałek, 05 grudzień 2022 godz. 21:45

W ostatnim poniedziałkowym meczu Jogadores podejmowali Alea Iacta Est. Mimo trzech zaległych spotkań, gospodarze nie poprawią swojej pozycji w tabeli nawet zgarniając komplet punktów. Te zawody były dość specyficzne. Początek był dość wyrównany. Obie drużyny miały swoje okazję, lecz na pierwszą bramkę czekaliśmy aż do 15 min. Strzelcem niespodziewanie byli gracze drużyny gości, a konkretnie Rafał Krukowski. Wynik 0:1 utrzymał się do przerwy. W przerwie nie wiemy co powiedzieli sobie zawodnicy Jogadores, ale druga połowa była zupełnie inna. Punktowali oni przeciwników praktycznie co akcję, wygrywając finalnie aż 10:2. Do zwycięstwa Jogadores poprowadził Jakub Cegiełka wspierany przez Jakuba Godlewskiego. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.