Kolejka 11 wtorek, 06 grudzień 2022 godz. 22:00

Rundę jesienną zakończyliśmy bardzo przyzwoitym spotkanie. E.ON Polska potrzebował zwycięstwa do zdobycia mistrzostwa 3 Ligi Biznesu. Jednak na ich drodze stanęła nieobliczalna drużyna Jogadores. Od początku mecz był bardzo wyrównany, jednak jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, którzy odpowiednio trafiali w 8 i 9 minucie, a strzelcem był Jakub Godlewski. Na odpowiedź gospodarzy nie musieliśmy czekać długo, gdyż po minucie było już 1:2 po bramce Grzegorza Kowerskiego. W 12 min do remisu doprowadził Leszek Marciniak. Pod koniec pierwszej połowy obie ekipy dołożyły po trafieniu i do przerwy było 3:3. Jak dzień wcześniej druga połowa w wykonaniu Jogadores była znacznie lepsza niż pierwsza. Od początku przejęli oni inicjatywę i nie oddali jej już do końca meczu wygrywając 7:11. Porażka ta uniemożliwiła E.ONowi zdobycie mistrzostwa 3 Ligi Biznesu, lecz i tak zakończyli oni sezon na 2 pozycji co dało im awans do 2 Ligi. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.