Kolejka 7 wtorek, 04 czerwiec 2024 godz. 21:15

Czerwone kartki

Spotkanie pomiędzy FC Osiedle Wilno i Lux Med zapowiadało się niestety jedno stronnie, gdyż było to spotkanie pomiędzy ostatnią drużyna w tabeli a liderem. Na pierwsze trafienie w tym spotkaniu przyszło nam czekać aż do 10 minuty i ku dużemu zdziwieniu było to trafienie ekipy FCOW. Ekipa gości mocno się zirytowała, że to nie oni są na prowadzeniu i już w 12 minucie wyrównali wynik spotkania. Kolejne bramki to już tylko formalność, gdyż od 14 do 16 minuty mieliśmy już 1:4 dla Lux Med. Następnie w 17 minucie kolejne trafienie zaliczyła ekipa gospodarzy, lecz 60 sekund później trafiają znowu goście i mamy 2:5. Takim wynikiem kończymy 1 połowę spotkania. Na drugą część meczu mocniej zdeterminowana wyszła ekipa gości, która już w 26 minucie podwyższyła na 2:6. W 29 minucie zobaczyliśmy jeszcze zryw ekipy gospodarzy i udało się trafić na 3:6, ale niestety to był już ostatni zryw ekipy FCOW, gdyż te ostatnie 10 minut spotkania to już istna dominacja na boisku gości, którzy jeszcze dołożyli jeszcze 4 bramki i mecz zakończył się wynikiem 3:10 dla ekipy Lux Med.