Kolejka 9 poniedziałek, 17 czerwiec 2024 godz. 19:45

Mecz piłkarski KTS Zeszło z La Masia przyniósł dużo emocji i zwrotów akcji. Bramka dla La Masia strzelona w 10’ przez Alexey Kurganovich dała im prowadzenie, lecz 3 minuty później wynik meczu wyrównał Arkadiusz Chorostowski. La Masia odpowiedziała strzeloną bramką i wyszła ponownie na prowadzenie dzięki ponownie Alexey. Minutę później w akcji drużynowej do bramki trafił Alexey Zubkovsky. Minęły 2 minuty i bramkę na konto dopisał Artsem Masakovsky. Szybko obudzili się zawodnicy Zeszło i do bramki drugi raz tego dnia trafił Arkadiusz Chorostowski. Wynikiem 2:4 sędzia zakończył 1 połowę. W drugiej połowie w 23’ oraz 24’ do bramki trafili zawodnicy La Masia, lecz była to ich bramka i przez te błędy w meczu pojawił się remis. Zeszło wykorzystało wyśmienicie błędy przeciwników i do bramki w 25 minucie trafił już 3 raz Arkadiusz Chorostowski. Na 2 minuty przed końcem meczu, gdy wszyscy myśleli już ze Zeszło wygra ten mecz to nagle do bramki ich strzelił Artsem Masakovsky ratując drużynę przed przegraną.