Kolejka 5 czwartek, 16 maj 2024 godz. 21:15

O kolejne punkty w 7 lidze biznes na boisku walczył Cezar, którego przeciwnikiem byli Chłopcy do Bicia. Od samego początku mecz był bardzo wyrównany jedna jak i druga drużyna starały się strzelić bramkę lecz bramkarze tego dni grali bardzo dobrze. Przełamanie nastąpiło w 10 minucie, dla drużyny Cezar pierwszego gola w tym meczu strzelił Damian Szczyrek. Była to jedyna bramka w pierwszej połowie. Już w drugiej połowie zaczęło się dziać więcej. Trzy minuty po rozpoczęciu wynik na 2:0 podwyższył Artur Czajkowski. Zdenerwowani chłopcy do bicia wzięli się do roboty i zaczęli odrabiać straty, w 32 i 33 minucie po jednej bramce zdobyli Maciej Dubicki oraz Roman Kubak. Cezar otrząsnął się po stracie prowadzenie i w 36’ bramkę na 3:2 strzelił Damian Szczyrek. W 38’ bramkę dla Cezara dołożył jeszcze Artur Czajkowski. W ostatniej akcji meczu Jacek Trych z Chłopców do bicia strzela 3 bramkę dla drużyny, lecz brakło im czasu na zremisowanie i finalnie mecz zakończył się wynikiem 4:3.