Kolejka 7 czwartek, 06 czerwiec 2024 godz. 19:45

Spotkanie drużyn Rossonieri i MS Data zapowiadało się bardzo ciekawie, co już w 3 minucie spotkania pokazali goście otwierając wynik meczu. W 11 minucie na 0:2 podwyższa ekipa MS, lecz zaraz po rozpoczęciu od środka pięknym strzałem z dystansu popisał się Karol Kuza, zdobywając bramkę kontaktową. Chwilę przed końcem 1 połowy spotkania na 2:2 w 19 minucie trafiają gospodarze i do przerwy mamy wynik 2:2. W 2 połowie na kolejne trafienia przyszło nam trochę poczekać, ale było warto, ponieważ zobaczyliśmy ich dość sporo. Już od 27 minuty zaczęło się strzelania dla ekipy Rossonieri, kolejne trafienie zaliczyli w 29 i 34 minucie, co dało im prowadzenie 5:2. W kolejnych minutach obie ekipy miały swoje okazje które wykorzystywali, co dało nam końcowy wynik 9:4 dla ekipy Rossonieri.