Kolejka 7 poniedziałek, 03 czerwiec 2024 godz. 20:30

W poniedziałkowy wieczór RKS Huragan Czeczotka mierzył się z Cool Team. Mecz od samego początku był na wysokim poziomie, lecz na bramkę czekaliśmy aż do 14 minuty, gdzie w polu karnym ładne podanie od Michała Janha otrzymał Adrian Pieniążek, który wyprowadził Cool Team na prowadzenie. Huragan swoja szansę wykorzystał w 19 oraz 20 minucie, do bramki trafił Adam Modzelewski oraz Bartek Dymerski. Druga połowa to już spokojna kontrola nad meczem wykonana przez RKS Huragan Czeczotka, w 23 na liście strzelców melduje się Adrian Kaczyński. Cool Team mimo starań nie zdołał zdobyć bramki. Na koniec meczu Adam Modzelewski zdobył drugą bramkę na swoje konto. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 4:1 na korzyść Gospodarzy.