Kolejka 6 środa, 22 maj 2024 godz. 20:30

W wieczornym spotkaniu pomiędzy FC United i RKS Huragan Czeczotka było spodziewać się wszystkiego i tak też było. Pierwsze trafienie zobaczyliśmy już w 3 minucie gdy na prowadzenie wyszli gospodarze. Kolejne minuty mijały, a żadna ekipa nie miała pomysłu na sforsowanie defensywy rywala. Dopiero w 18 minucie udało się to gościom i było 1:1. Niestety nie udało im się dowieźć tego remisu do przerwy, gdyż tuż przed gwizdkiem kończącym mamy trafienie FC United na 2:1 do przerwy. Po zmianie stron było widać, że ta druga połowa będzie bardziej zacięta i tak też było. W 26 mamy trafienie na 3:1, zaś w 28 minucie spotkania mamy trafienie kontaktowe i po raz kolejny mecz robi się zacięty. Drużyna RKS próbowała wyrównać stan spotkania, lecz niestety nie udało jej się to, a wręcz przeciwnie w 32 minucie stracili kolejną bramkę na 4:2. To jednak nie podcięło skrzydeł gościom, którzy w 34 minucie odpowiedzieli trafieniem i znowu była tylko 1 bramka różnicy. Ostatnie trafienie jednak należało do FC United i to oni końcowo zwyciężyli 5:3.