Kolejka 7 poniedziałek, 03 czerwiec 2024 godz. 19:45

Spotkanie w 5 lidze Biznes wznowił E.ON i Razam. Mecz od samego początku był na najwyższych obrotach. Wybiła 5 minuta do bramki po indywidualnej akcji trafił Aliaksandr Shauko. 6 minut później bramkę samobójczą strzelił zawodnik gospodarzy. W 14 minucie bramkę kontaktową strzelił Damian Metryka po podaniu od Grzegorza Kowerskiego. Na minutę przed końcem ponownie do bramki trafił Shauko, ustalając wynik pierwszej połowy na 3:1. W drugą odsłonę lepiej weszła drużyna Razam, gdy do bramki tym razem trafił Uladzislau Shyshatski. Zdenerwowany E.ON wziął się za odrabianie strat i w 24 minucie zdobył gola za sprawą Łukasza Ruranta. Trzy minuty później Kowerski melduje się na liście strzelców, a w 33 minucie Damian Metryka wyrównuje wynik meczu. Na 2 minuty przed końcem na prowadzenie znów wyszedł Razam a hattricka skompletował Aliaksandr Shauko. Chwilę później Grzegorz Kowerski ratuje drużynę przez przegraną. Finalnie mecz zakończył się podziałem punktów, co było wielką sensacją i sprawiło, że E.ON Polska spadł na drugie miejsce w tabeli.