Kolejka 6 wtorek, 21 maj 2024 godz. 21:15

Mecz piłkarski w 3 Lidze Biznes rozegrał Berry Kolektyw Kreatywny MFC, którego rywalem był Team Ivulin TuT. W spotkanie lepiej wchodzą goście, długie podanie od bramkarza przyjmuje Hleb Davidovic i finalizuje akcję. 3 minuty później odpowiedział Łukasz Adamczyk i mecz rozpoczał sie od nowa. Wybiła 10 minuta meczu i rzut karny pewnym strzałem wykorzystał Yahor Shyk. Wynikiem 1:2 sędzia zakończył pierwszą połowę. Ponownie minutę po rozpoczęciu bramkę zdobywa Team Ivulin i do bramki ponownie trafił Hleb Davidovic. 4 minuty później bramkę kontaktową zdobywa Marek Wiśniewski. Team Ivulin zaczął grać fenomenalnie i w 27’ Anton Rulou strzela bramkę. Minęły dwie minuty Maćviej Pikula zapisał się na listę strzelców. Swoich okazji nie wykorzystują gospodarze co poskutkowało stratą kolejnych bramek, w 33 minucie Uladzimir Malauka daje o sobie znać.W 35 minucie Maćviej wpisuję na swoje konto drugą bramkę. W ostatniej akcji meczu Uladzimir pieczętuje świetny występ drużyny. Mecz zakończył się wynikiem 2:8. Wyróźnienie w tym meczu otrzymał bramkarz Team Ivulin TuT Yahor Shyk, który tego dnia strzelił 2 bramki oraz raz asystował.