Kolejka 6 wtorek, 21 maj 2024 godz. 20:30

Na najwyższym stopniu rozgrywek Ligi Biznes, stawiła się drużyna SS Cyrkulatka, która tego dnia mierzyła się z Impuls UA. Mecz od samego początku był bardzo wyrównany i pełny determinacji zawodników obu drużyn. Pierwszy raz piłka w siatce wylądowała w 7 minucie po akcji drużynowej Cyrkulatki, Bartłomiej Panas odnalazł Dominika Skubisza i ten sfinalizował akcję drużyny zdobywając bramkę. Po paru minutach wynik na 2:0 podwyższył Bartłomiej Panas. Gdy sędzia zakończył pierwszą połowę z boiska przewagą dwóch bramek zeszli gospodarze. W drugiej połowie Impuls UA zdołał strzelić bramkę kontaktową w 25 minucie, Bohdan Ivaniuk do Vladyslava Budza. Po wielu próbach zdobycia bramki z strony Cyrkulatki oraz Impulsu, które kończył sie niepowodzeniem sędzia zakończył te spotkanie i zwycięsko wynikiem 2:0 wyszła ekipa SS Cyrkulatka.