Kolejka 7 środa, 05 czerwiec 2024 godz. 19:45

Na boisku stawiła się drużyna Impuls UA, która tego dnia mierzyła się z Niskim Pressem. Piłka w siatce znalazła się dopiero w 12’, gdzie w akcji drużynowej Niskiego Pressu Wojtek Matycz posyła piłkę do Jacka Toczyskiego i ten pewnym strzałem zakończył akcję. 6 minut później 2 bramka padła na konto gości i wynikiem 0:2 zakończyła się 1 połowa. Szósta i ósma minuta to kolejne trafienia (Michał Siuta i Jacek Toczyski). Na chwilę w meczu zapanował spokój i dopiero w 35’ padło piąte trafienie i do bramki trafił ponownie Michał Siuta. Honorową bramkę dla Impuls UA zdobył Dmytro Hrynov. Szybkie dwa trafienia w 38” postawiły kropkę nad “i” bramkę zdobył Michał Siuta oraz Albert Krukowski. Wynkiem 1:7 zakończył się mecz.