Kolejka 5 wtorek, 06 luty 2024 godz. 21:15

Mecz pomiędzy RKS Huragan Czeczotka a Piłeczką Lobem był prawdziwym widowiskiem, szczególnie w pierwszej połowie, która była niezwykle wyrównana. Piłka krążyła po boisku w dynamicznym tempie, a akcje przechodziły z jednej połowy na drugą, przypominając czasami mecz tenisowy. Bramki padły szybko, najpierw w 18 minucie po strzale Szymona Boreckiego na korzyść gości, a tuż po nim, w 19 minucie, Szymon Prześniak wyrównał wynik na korzyść gospodarzy. Druga połowa rozpoczęła się podobnie do pierwszej, jednak w pewnym momencie Patryk Wysocki zmienił bieg wydarzeń. Jego aktywność na boisku zdecydowanie przechyliła szalę zwycięstwa na stronę Huraganu. Od 30 minuty mecz nabrał zupełnie innego tempa, a Wysocki był wszędzie - szybko i pewnie poruszał się po boisku, zdobywając także hat-tricka. Jego trafienia w 30, 32 i 38 minucie dały Huraganowi przewagę, dzięki której wygrali ten zacięty pojedynek 4:1. Jego determinacja i skuteczność okazały się kluczowe dla zwycięstwa drużyny.