Kolejka 5 wtorek, 06 luty 2024 godz. 19:45

Mecz pomiędzy Aplikacjami Krytycznymi a Moonfoxem przyniósł widowiskową rywalizację, w której obie drużyny do końca walczyły o zwycięstwo. Od samego początku spotkania goście z prezentowali wysoki poziom gry, dążąc do umocnienia swojej pozycji na szczycie tabeli. Jednak Aplikacje Krytyczne skupiły się na ofensywie i w końcu w 16 minucie udało im się otworzyć wynik, gdy Artur Dolak wpisał się na listę strzelców. Szybka odpowiedź Moonfoxa nadeszła w 18 minucie, kiedy to Bartosz Borys doprowadził do wyrównania. Jednak gospodarze odpowiedzieli jeszcze szybciej, gdy w 19 minucie Jakub Szubski ponownie wprowadził swoją drużynę na prowadzenie, ustalając wynik na 2:1 do przerwy. W przerwie Moonfox dokonał analizy i skoncentrował się na poprawie gry, co zaowocowało kolejnymi trafieniami. Beniamin Kuligowski w 21 minucie wyrównał stan spotkania, a Łukasz Rysz skompletował hat-tricka, dając swojej drużynie prowadzenie. Bartosz Borys również dorzucił kolejne trafienie na swoje konto. Pomimo dobrego początku i dwóch bramek strzelonych w drugiej połowie przez gospodarzy, nie byli oni w stanie obronić się przed skuteczną grą Moonfoxa. Ostatecznie to goście wygrali to starcie 6:4. To zwycięstwo potwierdziło wysoką formę gości i ich zdolność do skutecznego reagowania na trudne sytuacje podczas meczu. Mimo wysiłków Aplikacji Krytycznych, Moonfox zdołał odwrócić losy spotkania na swoją korzyść i zasłużenie wygrać.