Kolejka 4 środa, 31 styczeń 2024 godz. 21:15

Jednym z ostatnich środowych zmagań była rywalizacja na ostatnim szczeblu rozgrywkowym pomiędzy GNS Warszawa a RKS Huragan Czeczotka. Na pierwsze trafienie w tym spotkaniu nie czekaliśmy długo, gdyż już w 7 minucie zawodnicy w żółtych barwach zdobyli pierwszą w tym spotkaniu bramkę. W niewielkim odstępie czasu następuje wyrównanie, a niepełną minutę później zdecydowanie wyróżniająca się w tym spotkaniu postać, Szymon Prześniak wyprowadza ekipę gości na prowadzenie. Do końca połowy już nic nie wpadło pomimo kilku prób bramkarze pozostali nieugięci. Wynik do przerwy to 1:2. Po wyjściu  na drugą połowę to zdecydowanie granatowe stroje miały gaz w nogach. W 25 minucie znów Prześniak zdobył gola tym razem z rzutu karnego. Następnie po finezyjnym uderzeniu i indywidualnej akcji z obrony zdobył kolejne dwie bramki. Te zdarzenia zdecydowanie dobiły zawodników GNS Warszawa ponieważ pomimo paru ładnych i składnych akcji nie udało im się już zaskoczyć rywala,  a nieudane sytuacji tylko napędziły drużynę Huraganu do zdobywanie bramek z kontrataku. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:11.