Kolejka 4 poniedziałek, 29 styczeń 2024 godz. 19:00

Czerwone kartki

Neostands podejmowało Profill w meczu 6 Ligi Biznes. Spotkanie rozpoczęło się od błyskawicznego trafienia w 2 minucie, kiedy Cezary Koper popisał się strzałem, wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie. Nie minęły nawet dwie minuty, a Koper znów zaskoczył rywali, podnosząc wynik na 2:0. W 10 minucie doszło do kontrowersyjnej sytuacji, gdy Mariusz Młynarski, grający w polu, został zmuszony do obrony ręką strzału w polu karnym. Sędzia nie miał wyboru i ukarał go czerwoną kartką. Paweł Romatowski pewnie wykorzystał rzut karny, zdobywając trzecią bramkę dla swojej drużyny. W 17 minucie Kamil Samólnik skutecznie odpowiedział strzałem na korzyść Profill, a na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 3:1 na korzyść Neostands. Druga połowa rozpoczęła się szybszym tempem, a równocześnie mecz zaczął się wyrównywać. W 32 minucie Cezary Koper ponownie znalazł drogę do bramki, kompletując hat-tricka i powiększając przewagę Neostands. Jednak w 36 minucie Kamil Samólnik trafił ponownie, a Profill zaczął gonić wynik. Piotr Szymański szybko odpowiedział, a Neostands skoncentrowało się na obronie, aby nie stracić kolejnych bramek. Ostatecznie udało im się utrzymać prowadzenie i mecz zakończył się wynikiem 5:3 na korzyść gospodarzy.