Kolejka 3 środa, 24 styczeń 2024 godz. 19:00

Środowe zmagania rozpoczęliśmy meczem FC Port Żerań vs Moonfox. Obie drużyny to tego momentu były niepokonane. Początek meczu zdecydowanie należał do Żerania, który po sześciu minutach prowadził 2:0 po bramce Patryka Zgorzelskiego i po trafieniu samobójczym. Moonfox próbował gonić. Ta sztuka udała się w 12 min, kiedy bramkę kontaktową zdobył Robert Paluchowski. Minutę potem Artur Jarosz dostał podanie od Łukasza Rysza i wpakował piłkę do pustej bramki. Mimo kilku sytuacji, wynik do przerwy pozostał na poziomie 2:2. W drugiej połowie, Żerań zadał dwa szybkie ciosy swoim oponentom. Mimo że Moonfox doskakiwał, rywal skutecznie trzymał dystans. Dzięki temu, FC PŻ wygrało to spotkanie 5:4 i z kompletem zwycięstw pozostaje liderem 6. Ligi Biznes. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.