Kolejka 1 czwartek, 11 styczeń 2024 godz. 19:45

Zarówno Profill, jak i Rossonieri to debiutanci w naszych rozgrywkach, o których za wiele powiedzieć nie potrafiliśmy. Początek meczu był dość wyrównany. Drużyny wyczuwały się wzajemnie. Pod koniec pierwszej połowy, do ataku przystąpiła drużyna gości. W 16 min, wynik otworzył Maciej Bernat. Minutę później, Bartosz Palacz podwyższył na 0:2. W 19 min, Kamil Samólnik strzelił bramkę kontaktową. Jeszcze przed przerwą, Hubert Ścigienny trafił na 1:3 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona. Po zmianie stron, inicjatywę przejęli gospodarze. Jędrzej Pisarski strzelił dwie bramki, dzięki czemu był remis. W 39 min, Profill wyszedł na prowadzenie, ale po minucie stracił bramkę i ostateczny wynik brzmiał 4:4. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.