Kolejka 11 poniedziałek, 18 marzec 2024 godz. 20:30

W 5 lidze ostatniej kolejki zagrały ze sobą drużyny Przepiórki Włochy oraz Cool Team. O 20:30 w poniedziałek gospodarze przystąpili do starcia w białych koszulkach zaś goście w czerwonych. Na pierwszą bramkę czekaliśmy prawie ćwierć meczu gdy Stanisław Godlewski otworzył nam wynik spotkania po podaniu Cezarego Kuka. Chwile później znów, tym razem w roli strzelca napastnik ekipy gospodarzy silnym strzałem pokonuje bramkarza przeciwników. Przy wyniku 2:0 drużyna Andrzeja Krawczyka zapewniła sobie w miarę stabilną przewagę którą mogli dobrze wykorzystać. Na koniec pierwszej części spotkania drużyna gospodarzy zdobywa bramkę na 1:2 wykorzystując atak w przewadze. W drugiej części spotkania zawodnicy białych koszulek po naradach w przerwie narzucili większe tempo i zaczęli odrabiać straty. Doprowadzili przez ciągły atak i akcje ofensywne do wyniku 4:4. Przez ostatnie minuty i sposób gry obu stron wydawało się, że kto zdobędzie bramkę wygrywa mecz i w ostatniej sekundzie spotkania Cool Team strzela na 4:5 i wygrywa to równe starcie które mogło pójść w obie strony.