Kolejka 9 środa, 06 marzec 2024 godz. 21:15

O 21:15 na sektorze B doszło do starcia pomiędzy Cezar i Przepiórki Włochy. Drużyny reprezentują 5 poziom rozgrywkowy. Dość szybko na prowadzenie wychodzi ekipa gości po udanej wrzutce i strzale do pustej bramki z bliskiej odległości. W szeregach czerwonych koszulek wdarł się chaos który przeciwnicy świetnie wykorzystali. W dalszej części spotkania pierwszej połowy mimo przewagi w grze przepiórki nie powiększyły prowadzenie, a Cezar mimo kilku nieudanych prób nie zdobyli ani jednej bramki. Wynik do przerwy to 0:1. Po naradach obu drużyn, krótkiej przerwie i wyjściu na boisko ekipy solidnie walczyły nawzajem choć o jedną bramkę. Po 7 minutach mamy precyzyjne uderzenie Macieja Zacharskiego na 0:2. Następnie rozklepane do pustej po obu stronach. W dalszym ciągu czerwone koszulki zmarnowały liczne sytuacje na odrobienie strat. Mecz zakończył się wynikiem 4:2.