Kolejka 9 środa, 06 marzec 2024 godz. 19:45

Zarówno FC Desant, jak i Marsylia, wciąż walczą o TOP3, a ten mecz, może mieć kluczowe znaczenie w ostatecznym rozstrzygnięciu. Na lepszej pozycji są gospodarze, którzy z trzypunktową przewagą podchodzą do tego meczu. Już w 6 min, Desant wyszedł na prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Serhii Kryvolapov. W 11 min, Maciej Zaborowski wpakował piłkę do pustej bramki i zrobiło się 1:1. Po kolejnej minucie Desant znów odpowiedział. Nikita Khabenko popisał się mocnym strzałem, dając kolejną przewagę swojej drużynie. Niestety, były to dobrego złego początki. W 16 min, Zaborowski skompletował dublet, ustalając wynik do przerwy 2:2. Po zmianie stron, goście ruszyli pełną parą. W 28 i 29 min, Piotr Waszczuk zdobył dwie bramki i Marsylia złapała bezpieczną przewagę, którą później stopniowo powiększała. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:7, dzięki czemu Marsylia wskoczyła na podium. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.