Kolejka 1 środa, 10 styczeń 2024 godz. 20:30

La Masia po niezłej kampanii jesiennej, otarła się o podium 5 szczebla rozgrywek. FC Desant zaś, zamienił rozgrywki weekendowe, na Ligę Biznesu. Już w 1 min goście zaskakują, obejmując prowadzenie po bramce Volodymyra Kharina. Radość nie trwała zbyt długo, ponieważ w 4 min, do wyrównania doprowadził Vladislav Andreichik. Następne minuty były dość równane, lecz na końcówkę pierwszej połowy, chłodniejsze głowy zachowali gracze LM. W 19 min, Siarhei Chura wpisał się na listę strzelców, dzięki czemu wynik do przerwy brzmiał 2:1. Po zmianie stron, Andreichik podwyższył na 3:1, dając swojej drużynie bezpieczną przewagę. Do końca meczu La Masia nie oddała już prowadzenia, ostatecznie wygrywając 5:2. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.