Kolejka 11 poniedziałek, 18 marzec 2024 godz. 19:00

W poniedziałkowy wieczór zmierzyły się ze sobą ekipy z 3 ligi GGiP Adwokaci oraz Reytan. Już w 2 minucie na prowadzenie wychodzi ekipa gospodarzy po bramce Yaroslava Protsiva. W dalszym ciągu pierwszej połowy spotkania to zespół w zielonych strojach prowadził grę i dyktował warunki. Swoją przewagę na boisku zaznaczyli kolejnymi dwoma bramkami, którymi zapewnili sobie spokój. Na koniec połowy drużyna gości się budzi i zdobywa bramkę z główki jej strzelcem został Paweł Bigdoń po podaniu Pawła Zarzyckiego. Wynik do przerwy to 3:1. W drugiej części spotkania wciąż pod kontrolą mieli zawodnicy GGiP. Chwile po wyjściu na boisko strzelili czwartą bramkę, a szczególnie w tym meczu błyszczał duet Rafał Taborski oraz wcześniej wspomniany Yaroslav. Cała druga połowa to umyślna gra gospodarzy i spokojne rozgrywanie piłki. Gospodarze nie dopuszczali swoich przeciwników do żadnych sytuacji bramkowych, a sami mieli ich w drugiej połowie niewiele choć mieli spotkanie pod kontrolą. Ekipa gości wyprowadzała ładnie piłkę z obrony jednak zbyt wiele strat powodowało brak wyjścia z piłką z własnej połowy i ciągłe bronienie się. Mecz zakończył się wynikiem 4:1.